Producenci

Nowoczesny trening funckonalny. Trenuj efektywniej i zmniejsz ryzyko kontuzji -

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 79,90 zł 79.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: ISBN 978-83-7579-716-9

Opis

Michael Boyle udowadnia, że trening na najwyższym poziomie z minimalnym ryzykiem kontuzji jest możliwy. Jego najnowsza książka Nowoczesny trening funkcjonalny ułatwi każdemu sportowcowi osiągnięcie doskonałych wyników w siłowni, na korcie, boisku, bieżni czy macie. Jest znakomitym wsparciem dla trenerów zainteresowanych tworzeniem programów treningu funkcjonalnego w oparciu o najlepsze i najnowocześniejsze praktyki szkoleniowe.
Boyle, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie z zawodnikami z rozmaitych dyscyplin sportowych, prezentuje jasne wskazówki i konkretne plany treningowe. Wyjaśnia wpływ poszczególnych ćwiczeń na rozwój formy i możliwości sportowca, ze szczególnym uwzględnieniem progresji ćwiczeń samowzmacniających na kończyny górne i dolne oraz mięśnie tułowia, jak również rozwijających niezbędne w każdej dyscyplinie równowagę, stabilność i siłę. Każdy następny element progresji wzmacnia działanie poprzedniego.
Autor proponuje również testy ułatwiające stworzenie zindywidualizowanego planu treningowego oraz nieszablonowe ćwiczenia opracowane przez najlepszych trenerów i fizjoterapeutów.

Wraz z egzemplarzem Nowoczesnego treningu funkcjonalnego otrzymujesz dostęp do nagrań wideo prezentujących wiele opisanych w tym poradniku ćwiczeń. Dzięki nim z łatwością sam wykonasz nawet najbardziej złożone ruchy i znacząco poprawisz osiągnięcia sportowe swoje lub podopiecznych. 

 

Kilka lat temu startowałem na mistrzostwach Polski w biegu po schodach. Brał w nich udział również 75-letni mężczyzna. Gdy doszedłem do siebie po walce o mistrzostwo, zapytałem go, jak mimo upływu lat udaje mu się zachować sprawność na tak wysokim poziomie. Zamiast odpowiedzieć, zaprosił mnie na swój trening. Okazało się, że składał się on z ćwiczeń przypominających opisany w niniejszej książce program. Ten mężczyzna stał się dla mnie żywym dowodem świadczącym o tym, że trening funkcjonalny po prostu działa. Jeśli więc chcesz być sprawny jak najdłużej, koniecznie przeczytaj tę książkę i włącz zaproponowane w niej ćwiczenia do swojego repertuaru treningowego.
Marcin Klima, dyrektor Wyższej Szkoły Instruktorsko-Trenerskiej, www.wsit.pl


Michael Boyle to bez wątpienia jeden z największych na świecie autorytetów w dziedzinie treningu sportowego. Jest inspiracją i mentorem szkoleniowców pracujących ze sportowcami zawodowymi oraz amatorami. W końcu doczekaliśmy się przekładu na język polski jednej z jego najważniejszych pozycji. Książka będzie użyteczna dla trenerów personalnych oraz dla trenerów przygotowania motorycznego. Proponowane przez Boyle’a metody postępowania z podopiecznymi mają uniwersalny charakter i z powodzeniem mogą być stosowane zarówno w klubach fitness, jak i w ośrodkach sportowych. Ta książka jest swoistym zbiorem dobrych praktyk oraz użytecznych narzędzi. Znajdziesz w niej konkretne sposoby działania i gotowe rozwiązania w pracy trenerskiej. Polecam ten poradnik również sportowcom. Dzięki zaproponowanym ćwiczeniom samowzmacniającym na poszczególne części ciała oraz ćwiczeniom rozwijającym równowagę i czucie głębokie będą mogli w bezpieczny sposób poprawić wyniki w wybranej dyscyplinie.
Mateusz Stypułkowski, Personal Training Academy

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl